نوآوری های لینده

نوآوری های لینده

نوآوری های لینده


شرکت لینده همواره سعی داشته تا با بکارگیری تکنولوژی به روز در محصولات خود، به ارائه راه حل های بهتر برای نیازهای مشتریان بپردازد و حتی توانسته با ارائه آپشن هایی که مشتریان انتظار آن را نداشتند اما در بهره وری استفاده از دستگاه موثر بوده آن ها را شگفت زده کند!


BlueSpot
در انبارها به دلیل تقاطع های بسیار زیاد و دید محیطی کم، احتمال بروز تصادف میان دستگاه ها با یکدیگر یا دستگاه ها با عابران پیاده زیاد است. یکی از راه حل هایی که شرکت لینده برای رفع این مشکل ارائه می دهد BlueSpot و TruckSpot است. نقطه ای نورانی به رنگ آبی، قرمز یا حتی تصویر نمادین لیفتراک در چند متر جلوتر از دستگاه تا افراد پیش از رسیدن دستگاه متوجه حضور آن شوند.LSP(Linde Safety Pilot)

این آپشن که تحت عنوان سیستم هوشمند ایمنی لینده ارائه می ­شود، با دریافت اطلاعات از سنسور­های مختلف دستگاه و آنالیز اطلاعات، شرایط ایمنی دستگاه را بررسی می کند و ضمن اطلاع رسانی لحظه به لحظه اپراتور از شرایط کاری دستگاه، با کنترل پارامتر های سرعت دستگاه، میزان بالابری دکل و غیره از بروز حوادثی چون واژگونی دستگاه جلوگیری کند. همچنین این آپشن با تشخیص لحظه به لحظه ظرفیت باربرداری دستگاه در ارتفاعات مختلف و ذخیره­ سازی این اطلاعات می تواند سرعت و دقت کار اپراتور را به طور چشم­گیری افزایش دهد.