تکنولوژی های خاص لینده

تکنولوژی های خاص لینده

تکنولوژی های خاص لینده


صنعت لجستیک مانند اکثر صنایع دیگر همواره رو به پیشرفت بوده و راه حل­ های بهینه­ تری برای مسائل مختلف در آن ارائه می شود. شرکت لینده با توجه به قدمت بیش از صد ساله، با تکیه بر تجربه فراوان خود در مقایسه با دیگر رقبا، پیشتاز ارائه سیستم­ های با کیفیت عالی و کسب حداکثری رضایت مشتریان در دنیا است.

Linde Hydrostatic

از ویژگی­ های خاص تجهیزات لینده می ­توان به سیستم هیدرواستاتیک اشاره کرد که اولین بار توسط پسر آقای لینده ارائه شده و اگرچه تنها برخی از رقبا در سال­ های بعد توانستند مشابه این سیستم را ارائه دهند اما تجربه طولانی لینده در ارائه سیستم هیدرواستاتیک منتج به کیفیت بالای این سیستم در محصولات لینده شده. به طور کلی باید گفت اگرچه تکنولوژی هیدرواستاتیک می تواند مشابه­ سازی شود اما تجربه آن خیر!Operator’s ergonomy

یکی از مهمترین ویژگی­ های لینده اهمیت به شرایط و راحتی اپراتور است که اگرچه به طور غیر مستقیم اما به شکل قابل توجهی در افزایش کارایی دستگاه تاثیر دارد. طبق آخرین نظرسنجی­ها، شرکت لینده توانسته راحت ترین و ساده ­ترین شرایط اپراتوری را در میان دیگر رقبا ارائه دهد. تکیه ­گاه پشت گردن و بازو، تنظیمات متنوع برای فرمان، صندلی و زیرآرنجی قابل تنظیم، سیستم تعلیق با جذب بسیار بالای ارتعاشات و طراحی هوشمندانه اجزای مرتبط با اپراتور به نحوی که راحتی، سرعت عمل، دسترسی و دید اپراتور در بهترین حالت ممکن قرار گیرد.